Додавання нових завдань в Project 2016

З проекту ви можете додати завдання за розкладом, щоб розбити робота керованим.

Щоб швидко створити завдання, натисніть кнопку «Діаграма Ганта», внизу списку завдань виберіть пусте полеІм’я завдання і натисніть клавішу Enter.

ПОРАДА :  Якщо завдання повторюється регулярно, його потрібно створити лише раз. Див. статтю Створення повторюваних завдань.

Вставлення завдання між наявними завданнями

1. Виберіть рядок, під яким потрібно вставити нове завдання.
  2. На вкладці Завдання натисніть кнопку Завдання.

Зображення кнопки «Завдання» у групі «Вставлення», на вкладці «Завдання».

3. У вставленому рядку введіть ім’я завдання.

Нумерація ідентифікаторів завдань змінюється автоматично, але вставлені завдання не зв’язуються автоматично з сусідніми завданнями. У програмі Project можна настроїти автоматичне зв’язування вставлених завдань із сусідніми завданнями.

На початок сторінки

Додавання завдання до мережної схеми

1. На вкладці Вигляд натисніть кнопку Мережна схема.

Зображення кнопки «Мережна схема», на вкладці «Вигляд».

2. На вкладці Завдання натисніть кнопку Завдання.

Зображення кнопки «Завдання» у групі «Вставлення», на вкладці «Завдання».

3. Введіть ім’я завдання в поле нового завдання.

Зображення нового завдання на мережній схемі.

Додавання кількох завдань одночасно

Форми завдання може допомогти додати кілька завдань одночасно, особливо, чи мають призначень ресурсів і залежності завдань.

1. На вкладці Вигляд натисніть кнопку Діаграма Ганта.

Група «Подання завдань» на вкладці «Вигляд»

2. Відкрийте вкладку Вигляд і встановіть прапорець Відомості.

Зображення прапорця «Докладно» на вкладці «Вигляд».

Вікно розділиться, і в ньому зверху відобразиться діаграма Ганта, а знизу – подання форма завдань.

3. На діаграмі Ганта (вгорі) клацніть перший пустий рядок у кінці списку завдань.
  4. У формі завдань (внизу) введіть відомості про нове завдання.
    • У полі Ім’я введіть ім’я нового завдання.
    • У полі Тривалість додайте тривалість завдання.
    • Якщо потрібно, щоб тривалість завдання залишалася незмінною незалежно від зміни призначень ресурсів, установіть прапорець Із фіксованим обсягом роботи.
    • У стовпцях форми введіть докладні відомості про завдання (наприклад, призначені ресурси та завдання-попередники).
  5. Натисніть кнопку ОК, щоб зберегти нове завдання, а потім натисніть кнопку Наступний, щоб перейти до наступного рядка на діаграмі Ганта.

Після додавання завдань…

На початок сторінки

ПРИМІТКА : Застереження про машинний переклад: Цю статтю перекладено комп’ютерною системою без втручання людини. Корпорація Майкрософт пропонує таку послугу, щоб іншомовні користувачі могли дізнаватися про продукти, служби й технології Microsoft. Оскільки статтю перекладено за допомогою служби машинного перекладу, вона може містити смислові, синтаксичні або граматичні помилки.

Джерело: https://support.office.com/uk-UA/article/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%8C-6990803e-d0c7-48aa-94c9-ef14387f6792