Бубняк Марія Миколаївна

Бубняк Марія Миколаївна

Посада: викладач

Вчене звання: — 

Науковий ступінь: —

Внутрішній телефон: 12-270

Електронна скринька: m.bubniak@tneu.edu.ua

Публікації:

  • Бубняк М.М., Боднар Д.І., Михальчук Р.І. Про збіжність 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду. — V Всеукраїнська наукова конференція «Нелінійні проблеми аналізу»: тези доповідей, (19-20 вересня 2013р., Івано-Франківськ) — Івано-Франківськ: вид-во Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, 2013. — С. 12.
  • Бубняк М.М., Боднар Д.І. Оцінки швидкості поточкової та рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого дробу спеціального вигляду. — Мат. методи та фіз.-мех. поля. 2013. — 56, №4. — С. 24-32.
  • Бубняк М.М., Боднар Д.І., Михальчук Р.І. Дослідження збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду. — «Застосуванння математичних методів в науці і техніці»: збірник тез доповідей ІІ Всеукраїнської наукової конференції, 22-23 листопада 2013 р., Луцьк / Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, — Луцьк: РВВ ЛНТУ, 2013. — С. 11-13.
  • Бубняк М.М. Оцінки швидкості збіжності 1-періодичного гіллястого дробу спеціального вигляду. — Карпатські математичні публікації Том 5. – №2. – 2013. – С. 187-195.
  • Бубняк М.М., Возняк О.Г., Михальчук Р.І. Про рівномірну збіжність 1-періодичного ланцюгового спеціального вигляду в параболічних областях. — «Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу»: Всеукраїнська наукова конференція, тези доповідей. Ворохта, 24 лютого — 2 березня 2014р. – Івано-Франківськ: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2014. — С. 44-45.
  • M.Bubnyak, D. Bodnar On Convergence and Truncation Error Bounds of 1-periodic Branched Continued Fraction of the Special Form -Communications in the Analytic Theory of Continued Fractions, Vol. 20 (2014), http://www.coloradomesa.edu/mathstat/documents/XXcatcf.html
  • Бубняк М.М., Боднар Д. І., Ковальчук О.Я. Аналог овальної теореми для p–періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду. — П’ятнадцята міжнародна наукова конференція ім. акад. Михайла Кравчука, 15-17 травня, 2014 р., Київ: Матеріали конф. Т.2. Алгебра. Геометрія. Математичний аналіз. — К.: НТУУ «КПІ», 2014. — С.49.
  • M.Bubnyak, D. Bodnar The Convergence of 1-Periodic Branched Continued Fraction of the Special Form in Parabolic Regions. — Journal of Mathematics and System Science. David Publishing Company. – Vol 4. – Num 4. – April 2014, – P. 269-274.
  • Бубняк М.М., Ковальчук О.Я. Застосування швидких алгоритмів для тепліце-вих матриць до розв’язання економетричних задач з автокореляцією — Вісник КНТУТД. – 2012. – № 5. – С. 202-207.
  • Бубняк М.М., Ковальчук О.Я. Про розв’язання проблеми автоко-реляції за допомогою тепліцевих матриць. — Вісник Львівського університету. Серія економічна. – 2012. – Вип. 47. – С. 250-257.

Прокоментуйте першими

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде публікуватись.

*