Вовкодав Олександр Валерійович

1324038634_oleksandr-valeryovich-vovkodav

Посада: викладач

Вчене звання: —

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Внутрішній телефон: 12-270

Електронна скринька: o.vovkodav@tneu.edu.ua

Публікації:

• Вовкодав О.В. Моделювання показників ССДС системи під дією фізичного навантаження Матеріали ІІ Всеукраїнської школи-семінару молодих вчених і студентів «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» ТНЕУ, Тернопіль – 2012р. С. 17.
  • Вовкодав О.В., Пасічник Р.М. Система моделювання параметрів процесу реабілітації після гострого інфаркту міокарда Науковий журнал «Вісник Хмельницького національного університету» – 2012. – №4 (191). – С. 102–107.
  • Вовкодав О.В., Пасічник Р.М., Гончар Л.І., Шпінталь М.Я. Mathematical Model of the Cardiovascular System on the Measured Physical Exercise The Experience of Designing and Application of CAD Systems in Microelectronics (CADSM 2013). – Lviv-Polyana, Ukraine, 2013. P. 378-379
  • Вовкодав О.В., Пасічник Р.М., Левицька Л. В. Модель реакції серцево-судинної системи організму на дозоване фізичне навантаження в процесі реабілітації після неускладненого інфаркту міокарда Наукове видання «Системи обробки інформації» Випуск 1 (108). Харків – 2013. С. 224-228.
  • Вовкодав О.В. Моніторинг показників серцево-судинної системи під дією фізичних навантажень Матеріали ІІІ Всеукраїнської школи-семінару молодих вчених і студентів «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» ТНЕУ, Тернопіль – 2013р. С. 18-19 .
  • Вовкодав О.В., Швед М.І., Левицька Л.В., Левицький І.Б. Використання математичної моделі в прогнозування зміни гемодинамічних показників при фізичній реабілітації хворих на гострий інфаркт міокарда з високим ступенем кардіоваскулярного ризику Матеріали XIV Національного конгресу кардіологів України (Київ, 18-20 вересня 2013 р.) Український кардіологічний журнал (4), Київ – 2013р. С. 174-175.
  • Вовкодав О.В., Пасічник Р. М. Математична модель динаміки пульсу та тиску при оцінці допустимості фізичних навантажень Міжнародний науково-технічний журнал «Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах» №2 (47), Хмельницький – 2014. С. 158-162.
  • Вовкодав О.В. Математична модель динаміки пульсу та тиску при оцінці толерантності серцево-судинної системи до фізичного навантаження Науковий журнал «Вісник Хмельницького національного університету» – 2014, №4 (215). С. 41-44.
  • Вовкодав О.В., Пасічник Р. The Method of Identification of a Mathematical Model for the Cardiovascular System Response Dynamics to Exercise Stress