Мушак Андрій Мирославович

1324038448_andry-yaroslavovich-mushak

Посада: доцент

Вчене звання: доцент

Науковий ступінь: кандидат технічних наук

Внутрішній телефон: 12-270

Електронна скринька: a.mushak@tneu.edu.ua

Публікації:

• Нечеткие спецификации логического вывода в системе Гомеопат /А. Я. Мушак/ Доповіді Національної академії наук України, 2012, №2, стр.63-69 (Kijów, Ukraina)
  • Використання багатокрокового методу знаходження оптимального плану в нелінійних задачах / А. Я. Мушак / Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті (СІТЕМ): Матеріали III-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції. — Львів, 21 листопада 2012 р. – Львів: Львівська філія ПВНЗ «Європейський університет».
  • Фірмові теги та атрибути: відмінності в інтерпретації популярними браузерами та найуживаніші альтернативи / А. Я. Мушак / Вісник Тернопільського державного технічного університету. ― 2009. ― Т. 14, №2. ― С. 93-103.
  • Нечеткие спецификации логического вывода в системе Гомеопат /А. Я. Мушак/ Доповіді Національної академії наук України, 2012, №2, стр.63-69.