Сторожук Катерина, випускниця 20015 року

Сторожук Катерина, випускниця 20015 року, головний бухгалтер ТОВ НВП «Техноваги», м. Львів.   Приємно згадувати роки навчання в ТНЕУ. Дружній факультет, компетентні викладачі та цікаві пари. Ми ніколи не нудьгували, викладачі з креативністю підходили до викладу матеріалу. Завжди зрозуміло і ясно. За роки, проведені у стінах університету, здобула цінний досвід, знання та вірних друзів. Вдячна викладачам ФКІТ за професіоналізм та підтримку, відданість та щирість. Мабуть, кожен, хто вчився у нас на факультеті, підтримає мене і підтвердить що ФКІТ  найкращий! Економічна кібернетика» – сучасна престижна спеціальність. Сьогодні щоб бути успішним економістом або менеджером, потрібно вміти ефективно застосовувати комп’ютерні інформаційні технології при вирішенні поставлених задач. Комп’ютерне моделювання бізнес-процесів, автоматизація економічних і фінансових розрахунків значно скорочує час розв’язання задач і прийняття управлінських рішень, забезпечує точність отриманих результатів.

Admin administrator