Руслан Савчишин, випускник 1999 року

Руслан Савчишин, випускник 1999 року IT-підприємець, , екс технічний директор MagneticOne, співзасновник підприємств: "Асоціація робототехніки", "Емеджікван", Громадська організація "Асоціація АГТЕК Україна", "ІТ ХАУЗ", "Тернопільський ІТ кластер". Пройшов потужну життєву школу, багато друзів і хороших знайомих, дізнався і познайомився з великою кількістю хороших людей, на яких можна і потрібно рівнятися (в різних сферах). При вступі були деякі сумніви, але з перших місяців зрозумів, що це моя спеціальність. Вийшов дуже цікавий симбіоз електронної спеціальності і економічної. Хочеться відзначити високий професійний рівень викладачів, глибокі знання предметів. Усі викладачі - і досвідчені і менш досвідчені - були зацікавлені і захоплені своєю роботою, відчувався інтерес як до процесу навчання, так і до студентів, їх досягнень і проблем. Набір вивчених предметів дозволяє вільно орієнтуватися у всіх сферах. Розуміння корисності, звичайно, прийшло з часом. Ці знання постійно стають корисними і на роботі, тому що доводиться розбиратися і в технічних питаннях, і в економічних. При роботі з клієнтами - вміння аргументовано викладати свої думки (і усно і на папері), розуміти клієнта, орієнтуватися в його специфічних проблемах/вимогах. Якщо знайомі запитують поради - куди поступити вчитися - завжди рекомендую нашу спеціальність і знаю що вони і я не будуть розчаровані !!! Руслан Савчишин, IT-підприємець, екс технічний директор MagneticOne, співзасновник підприємств: "Асоціація робототехніки", "Емеджікван", Громадська організація "Асоціація АГТЕК Україна", "ІТ ХАУЗ", "Тернопільський ІТ кластер".

Admin administrator