Директор компанії «Софт Світ» Випускник 2000 року

Я закінчив факультет «Комп’ютерних інформаційних технологій»  Тернопільської академії народного господарства в 2000 році. Отримав диплом інженера-економіста.  Кажуть, що студентські роки найкращі у житті і в мене, як і в більшості одногрупників, про них тільки приємні спогади.  Важливим моментом для мене є те, що на факультеті працювали чудові викладачі, професіонали своєї справи, які заклали гарний фундамент  для мого професійного розвитку. Що особливо запам’яталося – завжди вимагали реальних знань і оцінювали їх по достоїнству. Завжди з вдячністю та повагою згадую моїх викладачів:   Саченка Анатолія Олексійовича, Дивака Миколу Петровича, Буяк Лесю Михайлівну,  Струбицького Павла Романовича, Березького Олега Миколайовича, Пасічника Романа Мирославовича, Карачку Андрія Федоровича, Гладія Григорія Михайловича.

Спеціальність, яку я обрав - «Інформаційні системи в менеджменті» (згодом перейменована в «Економічну кібернетику») на початку 2000-х була досить затребувана, оскільки давала змогу отримати знання на стику дисциплін - як з економіки так і в галузі інформаційних технологій.

В той час ставали доступнішими персональні комп’ютери,  багато організацій в Україні почали переходити від паперового до автоматизованого обліку. Відповідно була значна потреба в таких спеціалістах, які б могли якісно виконати роботи по впровадженню сучасних інформаційних технологій на підприємстві. Власне наш факультет і готує таких спеціалістів, які на «одній мові» могли б спілкуватися з представниками замовника проекту автоматизації (з бухгалтером, керівником, менеджером)  і вже з отриманої  інформації - зробити постановку задачі програмісту.

Пригадую, що проблем з працевлаштуванням в мене не було зовсім, оскільки робота «знайшла» мене сама. Одна з тернопільських фірм, яка займалася впровадженням бухгалтерського програмного забезпечення, ще під час навчання на останньому курсі запропонувала пройти співбесіду, згодом профільне навчання. В результаті мене прийняли на роботу на посаду «Консультанта з питань автоматизації бухгалтерського обліку».  За роки професійної діяльності я отримав досить великий практичний досвід в цій галузі. За моєї безпосередньої участі було автоматизовано десятки підприємств в Тернополі та області. В 2004 році я започаткував власний бізнес і з командою однодумців продовжив займатися улюбленою справою.

Автоматизація обліку на підприємстві - досить непроста, але в той же час цікава справа, яка вимагає постійного розвитку.  Якщо в інших галузях достатньо раз на 5-10 років підвищувати кваліфікацію, то в ІТ галузі на сьогодні знання можуть бути релевантні в кращому разі  півроку. Тому я та всі спеціалісти моєї компанії «Софт Світ» постійно відвідуємо навчальні курси, семінари, тренінги та інші начальні заходи (славнозвісне longlife learning).

Я дуже радію з того, що факультет «Комп’ютерних інформаційних технологій» гідно оцінив результати нашої діяльності та запропонував співпрацю в рамках підготовки майбутніх спеціалістів. Ми уклали договір про дуальну освіту, в рамках якого проводимо навчання  і  практичні майстер-класи для студентів ТНЕУ по роботі з сучасним програмним забезпеченням для автоматизації бізнесу. На сьогодні навчання пройшли сотні студентів, отримавши сертифікати, які надають їм пільги при працевлаштуванні ( роботодавець, який працевлаштує студента, отримує знижку на програмне забезпечення в розмірі 50%) . Ще одним напрямком співпраці є те, що наша компанія «Софт Світ» є базою навчальної та виробничої практики для студентів факультету «Комп’ютерних інформаційних технологій», під час якої майбутні спеціалісти можуть практично оцінити переваги обраної професії.

Admin administrator