Експорт даних проекту до програми Excel

Експорт даних проекту до програми Excel

Хоча в програмі Project є багато вбудованих звітів, завдяки яким можна презентувати всі типи даних проекту зацікавленим сторонам, також можна експортувати ці дані до програми Excel, щоб ґрунтовно аналізувати їх і створювати візуальні звіти. У програмі Excel можна створювати звіти зведених таблиць і діаграми, а також використовувати багато інших функцій, щоб зробити свій звіт ще наочнішим. Вам знадобиться зіставити дані проекту для належного їх упорядкування у програмі Excel, але Майстер експорту вам у цьому допоможе.
 1. Послідовно виберіть елементи Файл > Експорт.
 2. У розділі Експорт виберіть пункт Зберегти проект як файл. Пункт «Зберегти проект як файл»
 3. У розділі Інші типи файлів двічі клацніть пункт Книга Microsoft Excel. Збереження файлу проекту як книги Microsoft Excel
 4. У діалоговому вікні Зберегти як виберіть розташування для книги.
 5. У поле Ім’я файлу введіть потрібне ім’я та натисніть кнопку Зберегти. Відкриється вікно Майстер експорту. Майстер експорту
 6. Натисніть кнопку Далі, щоб розпочати.
 7. На кроці Дані виберіть параметр Вибрані дані, якщо його ще не вибрано.
 8. На кроці Карта виберіть параметр Створити карту, щоб створити власні настройки даних для зіставлення даних із полів Project із відповідними полями Excel. Щоб скористатися попередньо визначеною картою, установіть перемикач на пункт Використовувати наявну карту, а потім виберіть потрібну карту.
 9. На кроці Параметри карти виберіть типи експортованих даних і потрібні параметри.
 10. На кроках Зіставлення завдань, Зіставлення ресурсів і Зіставлення призначень змініть припущення зіставлення, які зробила програма Project, і введіть нові поля для зіставлення.
  • У стовпці З введіть або виберіть поле у програмі Project, а потім натисніть клавішу Enter.
  • Використайте кнопки під таблицею зіставлення, щоб вставити чи видалити рядки, або застосуйте для зіставлення таблицю у програмі Project.
  • Використайте кнопки Перемістити, щоб змінити порядок полів.
  • У розділі Зразок перевірте макет карти експорту.
 11. За потреби в полі Фільтр експорту виберіть спеціальний фільтр експорту.
 12. Натисніть кнопку Далі.
 13. На кроці Кінець визначення карти натисніть кнопку Зберегти карту, якщо потрібно використовувати її знову, і введіть ім’я в поле Ім’я карти. Нову карту буде додано до списку попередньо визначених карт.
 14. Натисніть кнопку Готово.
Щоб переглянути експортовані дані проекту, відкрийте книгу у програмі Excel.

Робота з даними проекту у програмі Excel

Відкривши книгу в програмі Excel, можна помітити, що деякі дані експортовано не так, як очікувалося. Жодних проблем! За допомогою миттєвого заповнення в програмі Excel можна швидко очистити стовпці даних, наприклад змінити числа на дати або текст на числа. Потім можна проаналізувати та відформатувати дані, щоб створити потрібні візуальні звіти. Докладні відомості про це див. в цих статтях: Якщо на комп’ютері інстальовано версію Professional Plus програми Excel, можна також спробувати скористатися моделлю даних, завдяки якій можна аналізувати дані в кількох таблицях, або дослідити, візуалізувати й презентувати свої дані, використовуючи надбудову Power View.

Admin administrator