Нові можливості програми Excel 2016 для Windows

Оновлення січня 2016 року

 

Діаграмах

Діаграмах відображення значень у кілька етапів процесу. Зазвичай, значення зменшення поступово дозволяє в смуг нагадувати на канали. Додаткові відомості про діаграмах тут.

Лійкова діаграма, на якій зображено процес продажу. Етапи наведено в першому стовпці, значення – у другому.

Удосконалені функції автозаповнення

Автозаповнення формул Excel не розбірливими, як це було раніше. Наприклад, припустимо, ви хочете використовувати функцію NETWORKDAYS, але ви не пам’ятаєте, як пишеться. Просто ввести = днів, у меню автозаповнення принесе всі функції, які містять «Дні», у тому числі NETWORKDAYSназад. (Раніше, ви повинні були введіть ім’я функції саме.)

TEXTJOIN

Ця функція об’єднує текст із кількох діапазонів, а кожен із них буде розділено за роздільником, що ви вкажете.Докладніше про TEXTJOIN тут.

ЗОБРАЖЕННЯ

Цей нові функції, як функції CONCATENATE, але краще. Перш за все: коротший і для зручного введення. Але вона також підтримується посиланнями на діапазон, а також посилання на клітинки. Докладніше.

ЯКЩО

Набридло вводити складним завданням, вкладені функції IF? Якщо функція є рішення. За допомогою цієї функції умови перевіряються в порядку, у якому ви вкажете. Якщо минуло, повертається результат. Також можна вказати на інший «вона перехоплює все» Якщо жоден із умови виконано. Дізнайтеся більше про якщо тут.

Switch

Ця функція обчислює вираз на основі списку значень у порядку та повертає перший відповідний результат. Якщо результатів не відповідає, на «інше», буде повернуто. Відомості про та приклади введено тут.

MAXIFS

Ця функція повертає найбільше значення в діапазоні, який відповідає одному або кількох умов. Додаткові відомості про тут.

MINIFS

Ця функція схожа на MAXIFS, але вона Повертає найменше число в діапазоні, який відповідає одному або кількох умов. Докладніше про функцію MINIFS.

Вересень 2015 р.

Якщо не вказано, абонентів Office 365 і пакета Office 2016 одноразового закупівельників отримати нижче нові функції.

Шість нових типів діаграм

Візуалізація надзвичайна важлива для ефективного аналізу даних і їх переконливого представлення. У програмі Excel 2016 додано шість нових діаграм з уже знайомими вам розширеними можливостями форматування, які допоможуть вам візуалізувати найпоширеніші типи фінансових чи ієрархічних відомостей і виявляти статистичні властивості даних.

На вкладці Вставлення натисніть кнопку Вставити діаграму ієрархій, щоб скористатися діаграмоюДеревоподібна карта або Сонячне проміння, натисніть кнопку Додати діаграму водоспаду або біржову діаграму, щоб скористатися діаграмою Водоспад, або натисніть кнопку Вставити статистичну діаграму, щоб скористатися діаграмою Гістограма, Парето або Розмах.

Піктограми для вставлення діаграми ієрархій, діаграми водоспаду чи біржової діаграми або статистичної діаграми в програмі Excel 2016 для Windows

Або натисніть кнопку Рекомендовані діаграми та перейдіть на вкладку Усі діаграми, щоб переглянути всі нові діаграми.

нові діаграми в програмі PowerPoint 2016

Завантаження й перетворення («Запит»)

Щоб почати аналіз, потрібно мати змогу імпортувати дані, пов’язані із запитанням, на яке ви намагаєтеся відповісти. Відтепер у програмі Excel 2016 доступна вбудована функція, яка полегшує та прискорює процес завантаження й перетворення даних, даючи вам змогу знайти всі необхідні дані й об’єднати їх в одному розташуванні. Ці нові можливості раніше були доступні лише в окремій надбудові Power Query, а зараз їх вбудовано в програму Excel. Доступ до них можна отримати в групі Завантажити та перетворити на вкладціДані.

Джерела даних для запиту

Прогнозування одним клацанням

У попередніх версіях програми Excel лише лінійного прогнозування були доступні. У програмі Excel 2016 функція FORECAST розширено до дозволити прогнозування на основі Експоненційне згладжування (наприклад, ПРОГНОЗУ. ETS()…). Цю функцію можна також створити прогнозування одним клацанням кнопки. На вкладці дані натисніть кнопку на Аркуш прогнозу для швидкого створення прогнозу графічного відображення до рядів даних. У майстрі ви також можете знайти параметри для настроювання загальних прогнозу параметри, як фактор, який автоматично виявляються за промовчанням і довіри проміжки часу.

Створити та зберегти

Тривимірні карти

Тепер нашу популярну надбудову тривимірної геопросторової візуалізації даних Power Map перейменовано та вбудовано в програму Excel 2016, щоб доступ до неї мали всі користувачі Excel. Цей інноваційний набір можливостей розповіді тепер називається «Тривимірні карти», і його можна знайти серед інших засобів візуалізації, якщо натиснути кнопку Тривимірна карта на вкладці Вставлення.

Активовано повторення демонстрації Power Map

Фінансові шаблони

Скористайтесь перевагами новий шаблон мої грошовий потікі шаблон біржової аналізу. Ці шаблони відстеження те, що ви отримуєте, скільки ви витрачаєте і де відбувається бюджет. Крім того, швидко аналізувати й порівняння показники вибраного запасів з часом.

Шаблон «Деталізовані дані календаря»

Подання календаря як приладної дошки та узагальнення та деталізації даних. Можна отримати краще маркера на те, як ви проводите час і визначити шляхи додаткові можливості днів у своєму.

Удосконалення зведеної таблиці

Програма Excel відома своїми гнучкими й потужними можливостями аналізу завдяки знайомому середовищу для авторської роботи у зведеній таблиці. У програмах Excel 2010 і Excel 2013 ці можливості суттєво розширено завдяки представленню надбудови Power Pivot і моделі даних, що дало змогу легко створювати складні моделі для даних, доповнювати їх мірами та ключовими показниками ефективності, а також проводити обчислення мільйонів рядків із високою швидкістю. Ось деякі вдосконалення, які ми внесли в програму Excel 2016, щоб користувачі могли менше зосереджуватися на керуванні даними, а більше – на виявленні важливих властивостей.

  • Автоматичне виявлення зв’язків    виявляє та створює зв’язки між таблицями, які використовуються для моделі даних книги, тому вам не потрібно робити це самостійно. Програма Excel 2016 знає, коли для аналізу потрібно зв’язати між собою дві або кілька таблиць, і повідомляє вас про це. Тепер можна створити зв’язки одним клацанням, щоб негайно скористатися ними.
  • Створення, редагування та видалення настроюваних мір    тепер можна виконувати безпосередньо зі списку полів зведеної таблиці. Це заощаджує багато часу, коли потрібно додати додаткові обчислення для аналізу.
  • Автоматичне групування за часом    дає змогу ефективніше використовувати пов’язані з часом (рік, квартал, місяць) поля у зведеній таблиці, автоматично виявляючи та групуючи їх замість вас. Просто перетягніть згруповані поля до зведеної таблиці за одну дію та відразу ж починайте аналіз на різних часових рівнях завдяки можливостям деталізації.Кнопки деталізації зведеної діаграми    дають змогу збільшувати та зменшувати різні групи часу та інші ієрархічні структури даних.
  • Пошук у списку полів зведеної таблиці    дає змогу перейти до важливих полів у наборі даних.
  • Смарт-перейменування    дає вам можливість перейменовувати таблиці та стовпці в моделі даних книги. Після внесення кожної зміни програма Excel 2016 автоматично оновлює всі пов’язані таблиці й обчислення в книзі, зокрема всі аркуші та формули DAX.
  • Також внесено кілька покращень до зручності використання   . Наприклад, відкладене оновлення дає змогу виконувати кілька змін у надбудові Power Pivot, не чекаючи на розповсюдження кожної з них у книзі. Зміни буде розповсюджено одразу після закриття вікна Power Pivot.

Зведена таблиця з виносками, у якій показано нові функції програми Excel 2016

Роздільник множинного вибору

Тепер на сенсорному пристрої можна вибрати кілька елементів у роздільнику Excel. У попередніх версіях Excel за допомогою сенсорного вводу можна було вибрати лише один елемент у роздільнику за раз. Щоб перейти в режим множинного вибору роздільника, натисніть нову кнопку, розташовану в полі роздільника.

Вибір роздільника з виділеною кнопкою множинного вибору

Публікування аналізу зі служби Power BI і спільний доступ до нього

Звіт не має сенсу, якщо не можна поділитися ним із потрібними людьми. Завершивши аналіз даних, можна надати спільний доступ до результатів своїй робочій групі або клієнтам через службу Power BI за допомогою всього однієї кнопки. Опублікувавши результати в службі Power BI, скористайтеся моделлю даних, щоб швидко створити інтерактивні звіти та приладні дошки. Завдяки вбудованій підтримці Excel Online у службі Power BI також можна відобразити повністю відформатовані аркуші Excel.

Кнопка "Опублікувати в Power BI" на вкладці "Публікування" в програмі Excel 2016

Швидке форматування фігур

Ця функція збільшує кількість стилів фігур за замовчуванням, вводячи нові «попередньо заготовлені» стилі в програмі Excel.

Колекція експрес-стилів із новими вбудованими стилями в програмі Excel 2016 для Windows

Вставлення зображень у правильній орієнтації

Завдяки автоматичному обертанню зображень, вставлене в Excel зображення автоматично обертається відповідно до орієнтації камери. Після вставлення зображення можна повернути вручну в будь-яке положення. Зверніть увагу: це стосується тільки щойно вставлених зображень (а не зображень у наявних документах).

Пришвидшення роботи завдяки полю «Докладніше»

На стрічці в програмі Excel 2016 можна помітити текстове поле, у якому відображається текст Скажіть, що потрібно зробити. У цьому текстовому полі можна вводити слова та фрази про те, що потрібно зробити, і швидко знаходити потрібні функції або дії. Також можна отримати довідку із шуканої функції або смарт-довідку про введений термін.

Поле "Допомога" на стрічці програми Excel 2016

Поле "Допомога" з текстом "водоспад" і результатами в програмі Excel 2016 для Windows

Додаткові відомості про те, з чим ви працюєте

Область «Детальні відомості» на платформі Bing містить не лише визначення. Виділіть слово або фразу, клацніть їх правою кнопкою миші та виберіть команду Смарт-довідка. Відкриється область «Детальні відомості», яка містить визначення, вікі-статті й найпопулярніші пошукові запити з Інтернету. Щоб отримати смарт-довідку, у будь-який час перейдіть на вкладку Рецензування, натисніть кнопку Смарт-довідка та введіть запит.

Параметр "Інтелектуальний пошук" у контекстному меню в програмі Excel 2016 для Windows Область "Довідка" в програмі Excel 2016 для Windows

Рукописні рівняння

Додавати математичні формули стало значно простіше. Тепер, коли потрібно додати складну математичну формулу до книги, можна на вкладці Вставлення клацнути стрілку на кнопці Формула та вибрати пунктРукописне рівняння. Якщо використовується сенсорний пристрій, можна писати математичні формули пальцем або стилусом, а програма Excel перетворить їх на текст. (За відсутності сенсорного пристрою можна писати мишею). Крім того, можна видалити, виділити та виправити написане.

Кнопка "Формула" на стрічці програми Excel 2016

Область рукописних формул у програмі PowerPoint

Простіше надання спільного доступу

Натисніть кнопку Спільний доступ на стрічці, щоб надати спільний доступ до книги іншим користувачам у службі SharePoint, OneDrive або OneDrive для бізнесу.

Ці зміни об’єднують два основні аспекти співпраці: хто має доступ до певного документа, і хто зараз працює разом із вами над документом. Тепер можна переглядати всі ці відомості в одному розташуванні в діалоговому вікні «Спільний доступ».

Область "Спільний доступ" у програмі Excel 2016 для Windows

Удосконалений журнал версій

Тепер, вибравши елементи Файл > Журнал, можна переглянути повний список змін, внесених до книги, а також отримати доступ до попередніх версій.

Область "Журнал" у програмі Excel 2016 для WindowsПРИМІТКА : Ця функція підтримується лише для файлів, які зберігаються в службі OneDrive для бізнесу або SharePoint.

Нові теми

Розкривне меню теми Office, параметри теми "Кольоровий", "Темно-сірий" і "Білий"

Тепер можна застосовувати три теми Office: кольорову, темно-сіру та білу. Щоб отримати доступ до цих тем, перейдіть на вкладку Файл, послідовно виберіть пункти Параметри > Загальні, а потім виберіть потрібний варіант із розкривного списку Тема Office.

Захист від втрати даних (DLP) у програмі Excel

Захист від втрати даних (DLP) – це цінна корпоративна функція, яка користується особливою популярністю в програмі Outlook. Ми представляємо функцію DLP в програмі Excel, яка забезпечує сканування вмісту в реальному часі на основі набору попередньо визначених політик для найпоширеніших типів конфіденційних даних (наприклад, номер кредитної картки, номер соціального страхування та номер банківського рахунку). Ця можливість також забезпечить синхронізацію політик DLP служби Office 365 у програмах Excel, Word і PowerPoint, а також надасть організаціям уніфіковані політики щодо вмісту, який зберігається в службах Exchange, SharePoint і OneDrive для бізнесу.

Зображення повідомлення з підказкою політики

Джерело: https://support.office.com/uk-UA/article/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-Excel-2016-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-Windows-5fdb9208-ff33-45b6-9e08-1f5cdb3a6c73